Papírové modely

Zetor 162 45, 1:32 (rozpracováno)

Po slepení bloku motoru jsem se na více než měsic zasekl. Nějak jsem se nemohl přenést přes instrukce typu – osaďte komponenty jako alternátor, odstředivka, kompresor, cívka a vrtule. Jak mám bez čísla dílu vědět, co je kompresor? A vrtuli jsem našel až po konzultaci na internetu…

Každopádně pak mě to začalo celkem bavit a jít od ruky, zbytek motoru je naprosto v pohodě. Vyřezávání a zasklívání kabiny mě fakt bavilo, i když by se dala vylepšit přesnost a čistota.

Následují blatníky a interiér, všechno se lepí naprosto v pohodě. Akorát jsem přehlídl, že se má nejdříve vlepit interiér a pak teprve blatníky, všiml jsem si toho až po nalepení prvního blatníku, takže ten interiér byla trochu loď v láhvi. A i u interiéru bych ocenil čísla dílů v návodu a trochu podrobnější instrukce než jen „slepte střechu“.

Po osazení střechy následuje zvedací a tažné zařízení a přední náprava. Obojí tak trochu zjednodušuji, správnou podobou si nejsem úplně jistý, zvláště u přední nápravy. Tam už nevím, co je chyba moje a co modelu, hlavně že to nějak sedí.

Dále pokračuji s krytem motoru, blatníky a dalšími drobnostmi, začal jsem i s předními koly.

Hodnocení

Průměrné hodnocení 3 / 5. Vote count: 2

Zatím nehodnoceno.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *